Nr katalogowy: 911

Nr katalogowy: 911

Szafka kątowa na słupach

(z niem. Stollenschrank), fornirowana jesionem i intarsjowana śliwą;
195 x 80 x 47 cm; Północne Niemcy, 1 poł. XVIII w.
estymacja: 6 300 - 8 400 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł