Nr katalogowy: 144

Hippolyte DE BOUG D'ORSCHWILLER (1810-1868)

Nr katalogowy: 144

Krowy u wodopoju, 1841

olej, płótno; 56,5 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: h te d'Orschwiller 1841 (?);
estymacja: 5 000 - 6 500 zł