Nr katalogowy: 146

Giordano DI LUCA (1659-1705) - przypisywany

Nr katalogowy: 146

Madonna del Rosario

olej, płótno; 39,5 x 25 cm;
na odwrocie opis
estymacja: 30 000 - 40 000 zł