Nr katalogowy: 1105

Karol KOSSAK (1896-1975)

Nr katalogowy: 1105

Kuracjusze w Ciechocinku, 1971

akwarela, papier; 20,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: KKossak / 71 / CIECHOCINEK.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł