Nr katalogowy: 1108

Bolesław RYS, XX w.

Nr katalogowy: 1108

Nasza kuchnia

akwarela, papier; 25,8 x 18,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: B Rys (ołówkiem);
estymacja: 900 - 1 200 zł