Nr katalogowy: 1421

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 1421

Akt, 1966

olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: PODSADECKI - 66
estymacja: 3 600 - 84 800 zł