Nr katalogowy: 1604

PORZELLANMANUFAKTUR ERNST BOHNE SÖHNE

Nr katalogowy: 1604

Wazon dekoracyjny z 4 hermami kobiecymi

porcelana szkliwiona, złocenia; przetarcia złoceń; wys. 45 cm;
Niemcy, Rudolstadt (Turyngia), 2-3 ćw. XX w.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł