Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Para szafek nocnych w stylu art déco

fornirowanych czeczotą brzozową; 55,3 x 49 x 35,5 cm;
Polska, 2 poł. lat 20. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł