Nr katalogowy: 121

Jan WOJNAROWSKI (1815 - ?)

Nr katalogowy: 121

Portret Generała Stanisława Wodzickiego

olej, płótno; 112,5 x 89 cm.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł