Nr katalogowy: 124

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 124

Na Capri, 1923

olej, płótno dublowane; 72,5 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: F. M. Wygrzywalski / na Capri 1923.
estymacja: 24 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 23 000 zł