Nr katalogowy: 131

Pierre-Athanase CHAUVIN (1774-1832)

Nr katalogowy: 131

Pejzaż

olej, płótno dublowane; 70,5 x 97,5 cm;
sygn. l. d.: Chauvin ... (częściowo zatarte)
estymacja: 100 000 - 130 000 zł