Nr katalogowy: 1103

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 1103

Pejzaż z gęsiarką

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S. Bieszczad.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 200 zł