Nr katalogowy: 1105

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1105

Pejzaż, 1974

akwarela, papier; 26,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: KZiel. 74 (ołówkiem)
estymacja: 2 900 - 3 800 zł