Nr katalogowy: 1119

Malarz nieokreślony, cechowy, XVIII w.

Nr katalogowy: 1119

Upadek z konia św. Pawła

olej, płótno; 46 x 61 cm.
estymacja: 5 000 - 6 800 zł