Nr katalogowy: 1122

Alfred JORGENS, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 1122

Starzec

olej, płótno; 81 x 61 cm;
opisany na odwrocie: Alfred Jorgens ? - napis słabo czytelny.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł