Nr katalogowy: 1131

A. EICHLER (XX w.)

Nr katalogowy: 1131

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, tektura 37 x 47 cm;
sygn. p. d.: A. Eichler / 44
estymacja: 4 500 - 6 000 zł