Nr katalogowy: 1142

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII w.

Nr katalogowy: 1142

Święty Marek Ewangelista

olej, płótno; 116,5 x 94 cm;
(obraz przed konserwacją).
estymacja: 7 200 - 9 600 zł