Nr katalogowy: 1147

Władysław BAKAŁOWICZ (1833-1903)

Nr katalogowy: 1147

Portret damy

olej, płótno, 46,5 x 38 cm; (owal);
sygn. p.d.: LBakalowicz
estymacja: 18 000 - 24 000 zł