Nr katalogowy: 204

Marian KONIECZNY (1930-2017)

Nr katalogowy: 204

Nike

gips zbrojony (drut, płótno); wys. 60,5 cm, dł. 45 cm;
Kraków, lata 50/60. XX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł