Nr katalogowy: 1301

Marek SAJDUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 1301

Army X, 2005

litografia, druk cyfrowy, papier; 76 x 56 cm;
opisany l. d.: D.P, pośrodku: "ARMY" X", sygn. p. d.: M Sajduk 2005 (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 600 zł