Nr katalogowy: 403

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Nr katalogowy: 403

Dziwny ogród, 1969

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 21,5 x 14 cm
(w świetle oprawy); sygn. p. d.: J.S.
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 800 zł