Nr katalogowy: 416

Maciej LACHUR (1927-2008)

Nr katalogowy: 416

Rabin przed rozstrzelaniem, 1970

olej, płótno; 132 x 85 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.:-M. LACHUR. / R. 1970 / RABIN PRZED ROZSTRZELANIEM;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł