Nr katalogowy: 1417

Marek SAJDUK (ur. 1946)

Nr katalogowy: 1417

Plac Nowy, 1976

olej, płótno, 37 x 52 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. Sajduk, na odwrocie nalepka autorska.
estymacja: 2 300 - 3 100 zł