Nr katalogowy: 705

Nr katalogowy: 705

Kieł słonia na postumencie

kość słoniowa, srebro złocone próby 800 cechowane (półksiężyc, korona i próba), srebro?
niecechowane, kamień; Niemcy, Polska?, k. XIX i XX w.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł