Nr katalogowy: 712

Nr katalogowy: 712

Żardiniera

srebro częściowo złocone próby 925 cechowane (tylko próba);
waga 4270 g. Stany Zjednoczone Ameryki, XIX/XX w.
estymacja: 27 000 - 36 000 zł