Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Para lichtarzy w tradycji manieryzmu

brąz złocony, drewno; wys. 17,8 cm, średnica 10 cm.
Francja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł