Nr katalogowy: 822

Wytwórnia zegarów JAPY FRERES, Zegarmistrz CAUDRON (czynny 1850-1870)

Nr katalogowy: 822

Zegar kominkowy z dziewczyną przy zdroju

brąz złocony, emalia, mosiądz, stal; wys. 25,7 cm, szer. 30 cm;
Francja, Paryż, po poł. XIX w.
estymacja: 4 200 - 5 600 zł