Nr katalogowy: 902

Nr katalogowy: 902

Szafka w stylu II cesarstwa

inkrustowana w motywy roślinne, bogato ozdobiona brązami złoconymi;
112,6 x 87 x 43 cm; Francja (?), 3 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł