Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Szafa sieniowa w stylu mebli gdańskich

masywna, bogato rzeźbiona, fornirowana dębiną, o konstrukcji sosnowej; 242 x 234 x 74 cm;
Gdańsk ?, XIX/XX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł