Nr katalogowy: 101

Franciszek SUNDERLAND, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 101

Kościół na placu

akwarela, ołówek, papier; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FRANCISZEK SUNDERLAND (ołówkiem).