Nr katalogowy: 104

Wincenty BEDNARSKI (1904-1975)

Nr katalogowy: 104

Portret kobiety

akwarela, papier; 19,5 x 14 (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: W. Bednarski (zatarte).