Nr katalogowy: 106

Wincenty BEDNARSKI (1904-1975)

Nr katalogowy: 106

Wisła, 1969

akwarela, papier; 28,5 x 37 cm (wymiar w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W Bednarski 1969 (słabo czytelnie)