Nr katalogowy: 111

Marian PUCHALSKI (1912-1970)

Nr katalogowy: 111

Kamienica pod Okrętem

akwarela, tektura; 10 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: M. Puchalski (częściowo pod ramą).