Nr katalogowy: 126

Malarz nieokreślony, śląski (Wołczyn), XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 126

Portret Księcia Aleksandra von Hohenlohe z orderem, ok. 1780

olej, płótno; 88 x 70,5 cm;
na odwrocie napis