Nr katalogowy: 623

Nr katalogowy: 623

Pucharek z pokrywką

szkło bezbarwne, przeźroczyste, dmuchane, szlifowane, otrawiane, złocone; wys. 19,5 cm;
Europa Środkowa, XVIII /XIX w.