Nr katalogowy: 637

Nr katalogowy: 637

Pucharek do wina, ze złotym kołnierzem

szkło bezbarwne, przeźroczyste, fasetowane, złocone;
wys. 10 cm; Europa Zachodnia, Francja?; pocz. XX w.