Nr katalogowy: 658

Nr katalogowy: 658

Wazonik - amforka na cokoliku

porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
wys. 18 cm; Niemcy, Saksonia? 1 ćw. XX w. (nie sygnowany).