Nr katalogowy: 105

Mieczysław SZCZERBIŃSKI (1900 ?-1981)

Nr katalogowy: 105

Przed polowaniem, 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę;
39,5 x 60 cm (w świetle passepartout);
sygn. i dat. l. d.: MSzczerbiński 1934.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł