Nr katalogowy: 107

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 107

Artysta z modelką, 1934

tusz, piórko, akwarela, papier; 25,5 x 20,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na obrazie p. d. oraz l. d.: Menkes;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł