Nr katalogowy: 128

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

Nr katalogowy: 128

Drużba - Krakowiak

olej, płótno dublowane; 40,5 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Wierusz-Kowalski.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł
Cena oferowana 85 000 zł