Nr katalogowy: 1105

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1105

Dziewczyna w chuście, 1926

pastel, papier; 30 x 39,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Balwi… (?) / 1926 - zatarta.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł