Nr katalogowy: 1119

A. TYRENNSTEIN?

Nr katalogowy: 1119

Dróżka pod lasem

olej, płótno; 56,5 x 65 cm;
sygn. l. d. ATyrennstein (?)
estymacja: 3 200 - 4 200 zł