Nr katalogowy: 1123

Naiditch VLADIMIR (1903-1980)

Nr katalogowy: 1123

Akt kobiety

olej, tektura, 24 x 19 cm;
sygn. p.d.: V. Naiditch
estymacja: 3 200 - 4 300 zł