Nr katalogowy: 202

Nr katalogowy: 202

Młodzieniec z kotwicą

brąz, czarna patyna; wys. 63,5 cm, szer. 35 cm;
Europa Zachodnia, Francja?; XIX/XX w.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł