Nr katalogowy: 412

Marek SAPETTO (ur. 1939)

Nr katalogowy: 412

Rezygnacja, 1972

olej, płótno; 140 x 115 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: ODN 90-9 / tytuł: "Rezygnacja" / format: 140 x 115 / technika: olej / rok: 1972 / autor: Marek Sapetto
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł