Nr katalogowy: 414

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 414

Waga, 1972

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "WAGA" 1972 / 80cm x 60cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł