Nr katalogowy: 418

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

Nr katalogowy: 418

Ecce homo, 1992/93

olej, płótno; 92,5 x 65,5 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / ECCE HOMO / 1992/1993.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł