Nr katalogowy: 1402

Romana LIPEŻ (1917-2003)

Nr katalogowy: 1402

Martwa natura

olej, tektura; 45 x 60 cm;
sygn. śr. d. w kompozycji: R. LIPEZ;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł