Nr katalogowy: 1405

Witold ABAKO (ur. 1958)

Nr katalogowy: 1405

Caritas, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: ABAKO '17;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł