Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Sygnet damski art-deco

brylant o masie ok. 0.75 ct oraz 16 szt brylantów
o masie łącznej ok. 0.10 ct.;
Francja, okres międzywojenny, XX w.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł